Logo
Print this page

Latvijas čempionati Featured

Latvijas čempionati

 

Latvijas Junatnes futbola čempionats - U-16 (2001.dz.g.)U-15(2002.dz.g.)U-14(2003.dz.g.)

  1. 30.03. – U-15 – SK Kengaroos – 5 - 0 - AFA Olaine/Iecava – pl.16.30 - Salaspils
  2. 01.04. – U-14 – SK Kengaroos – 4 - 0 - Saldus - pl.13.00 – Salaspils
  3. 09.04. – U-16 – SK Kengaroos – 2 - 0 - Talsi – pl.13.00 – Salaspils
  4. 09.04. – U-14 – SK Kengaroos – 1 - 0 - Talsi – pl.15.00 – Salaspils
  5. 19.04. – U-15 – SK Kenagroos – 0 - 3 - FK Spartaks/Jūrmala – 17.00 – Salaspils
  6. 26.04. – U-15 – SK Kengaroos – 1 - 5 - JFA jelgava – pl.16.00 – Jēlgava
  7. 06.05. – U-14 – SK Kengaroos – 5 - 2 - FK Auda – pl.17.00 - Ķakava
  8. 07.05. – U-15 – SK Kengaroos – 5 - 1 - Saladus – pl.13.00 – Salaspils
  9. 11.05. – U-15 – SK Kengaroos – 6 - 0 - AFA Olaine – pl.16.30 - Olaine
  10. 14.05. – U-14 – SK Kengaroos – 7 - 0 - FK Bauska – pl.13.00 – Salaspils
  11. 17.05. – U-15 – SK Kengaroos – 1 - 0 - SK SN/FK Baltika – pl.15.30 – Salaspils
  12. 20.05. – U-16 – SK Kenagroos – 0 - 3 - Saldus – pl.15.00 – Salaspils
  13. 21.05. – U-14 – SK Kengaroos – 5 - 1 - Jelgavas BJSS – pl.14.00 – Salaspils
  14. 24.05. – U-16 – SK Kengaroos – 1 - 4 - FK Tukums – pl.18.00 – Salaspils
  15. 27.05. – U-16 – SK Kengaroos – 2 - 2 - SK Babite/Dinamo – pl.13.00 – Salaspils
  16. 30.05. – U-15 – SK Kengaroos – 0 - 1 -AFA Olaine1 – pl.16.30 – Salaspils
  17. 01.06. – U-15 – SK Kengaroos – 0- 4 - FK Liepaja – pl.13.00 – Salaspil
  18. 07.06. – U-16 – SK Kengaroos – 5 - 0 -JFC Dobele – pl.13.00 – Salaspils
  19. 08.06. – U-14 – SK Kengaroos – 3 - 0 -FK Auda – pl.13.00 – Salaspils
  20. 10.06. – U-16 – SK Kengaroos – 2 - 4 - RFS – pl.13.00 – Salaspils
  21. 15.06. – U-15 – SK Kengaroos – 0 - 0 - FK Spartaks/Jūrmala – pl.12.00 - Sloka
  22. 17.06. – U-14 – SK Kengaroos – 7 - 1 - Jelgavas BJSS – pl.12.00 – Jelgava
  23. 20.06. – U-16 – SK Kengaroos – 3 - 0 - FK Spartaks/Jūrmala – pl.13.00 – Sloka
  24. 22.06. – U-16 – SK Kengaroos – 2 - 1 - FK Liepaja – pl.13.00 – Salaspils
  25. 29.06. – U-16 – SK Kengaroos – 3 - 0 - FK Spartaks/Jūrmala – pl.12.00 – Salaspils
  26. 02.07. - U-15 - SK Kengaroos - 0 - 1 - JFA Jelgava - pl.13.00 - Salaspils.
  27. 05.07. – U-16 – SK Kengaroos – 0 - 7 - FK Tukums – pl.12.00 – Tukums
  28. 08.07. - U-16 - SK Kengaroos - 2 - 3 - FK Liepaja - pl.13.00 - Salaspils.
  29. 23.07. – U-14 – SK Kengaroos – 7 - 1 - FK Bauska – pl.13.00 – Bauska
  30. 26.07. – U-16 – SK Kengaroos – 2 - 0 - Talsi – pl.13.00 – Talsi
  31. 26.07. – U-14 – SK Kengaroos – 1 - 5 - Talsi – pl.15.00 – Talsi
  32. 01.08. – U-16 – SK Kengaroos – 2 - 2 - Saldus – pl.13.00 – Saldus
  33. 01.08. – U-14 – SK Kengaroos – 4 - 0 - Saldus – pl.15.00 – Saldus
  34. 08.08. – U-16 – SK Kengaroos – 1 - 8 - RFS – pl.12.00 – Osvalda
  35. 19.08. – U-16 – SK Kengaroos – 7 - 0 - FK Dobele – pl.13.00 – Dobele
  36. 23.08. – U-15 – SK Kengaroos – 2 - 2 - Saldus – pl.13.00 – Saldus
  37. 27.08. – U-15 – SK Kengaroos – 0 - 1 - AFA Olaine1 – pl.10.30 - Olaine
  38. 03.09. – U-15 – SK Kengaroos – 1 - 4 - FK Liepaja – pl.13.00 – Liepaja
  39. 08.09. – U-15 – SK Kengaroos – 4 - 0 - SK SN/FK Baltika – pl.15.00 – Salaspils
  40. 10.09. – U-14 – SK Kengaroos – 2 - 2 - FK Liepaja – pl.16.00 – Liepaja
  41. 16.09. – U-16 – SK Kengaroos – 2 - 7 - FK Liepaja – pl.13.00 – Liepaja
  42. 30.09. - U-16 - SK Kengaroos - FK Dinamo/Babite - pl.18.30 - Osvalda

Last modified onThursday, 28 September 2017 17:49
Design © eHost IT